Zábavné Mluvící Interaktivní Robot Svítící Oči - Nejlepší Dárek A Hračky pro Děti

Zábavné Mluvící Interaktivní Robot Svítící Oči - Nejlepší Dárek A Hračky pro Děti

SKU: a9988

Nový produkt

171.75 Kč 125.42 Kč
Štítky: zemře roboty, robot, robot hračka, humanoid, ovládanou robotickou ruku, rc robot hlas, noha robot, život robota, ozobot, hobot okna.

OOTDTY Výhodou:

1.Robota můžete mluvit jakýkoli jazyk mluvíte s zábavné a roztomilé hlas.To bude povzbudit děti, aby se komunikovat s robotem, zlepšit jejich slovní zásobu výrazně, a zlepšit jejich vyjadřovací schopnosti.Děti se mohou komunikovat s robotem každý den.Nejen, že je to dětská hračka, je to také malý přítel dětí.

2.Klouby lze otáčet, rukou, chodidel a nohou může houpat pružně a robot se tak může stát dobře a být stanovena v několika polohách.To také funguje velmi dobře jako snadno dostupné pro dospělé držák na mobilní telefon.Můžete si také představovat na vůli a použít ji jako dekorace interiéru přidat zájmu na životní prostředí.

3.Můžete si vybrat to v pohodě legrační robot s vynikající balení jako narozeninový dárek, Vánoční dárek, na návštěvě přítomen, nebo oslavu, dárek pro vaše děti, batole, synovec, neteř, vnučku, vnoučata, přátele, atd. To bude pěkný goft pro dítě nebo dospělého.

4.Tyto zářící LED hračky jsou interaktivní robotiky pro děti.Sledovat a slyšet, jak to dítě robot se rozsvítí, když budete mluvit, a pak opakuje všechno.Inteligentní hračka, která je jak vzdělávací a zábavné!

5.Dvakrát klepněte na robota tlačítko a mluvit - tento cool kid robot hračka bude opakovat vše, co říci.Hračka robot, že děti a dospělí s baterií bude milovat.

Podrobný popis:

Zapnutí: Stiskněte tlačítko ON / OFF tlačítko na hlavě robota

Mluvil režimu: Stiskněte tlačítko ON / OFF znovu a opakujte postup až 20 sekund současně

Vypnutí: Stiskněte tlačítko ON / OFF znovu

Balení včetně:

1 x mluvící robot

2 xLithium-ion baterie

1 x Manuál


  • Téma: Fantasy & Sci-Fi
  • Certifikace: 3C
  • Stav Sestavy: Ready-to-Go
  • Původ: KN(Původu)
  • Varování: NO
  • Věkové Rozmezí: 5-7 Let
  • Značka: YTRC
  • Číslo Modelu: mluvící robot

Související produkty

Bestsellery