HOYA 72 mm CPL CIR-PL Slim Ring Polarizační Filtr Digital Lens Protector

HOYA 72 mm CPL CIR-PL Slim Ring Polarizační Filtr Digital Lens Protector

SKU: a9803

Nový produkt

318.88 Kč
Štítky: akční kamera soocoo, filtr hoya, plc wifi, objektiv meniskus, action cam clip, 49mm cpl filtr, případ gopro, kolo garmin, weefin, insta360 x2.

HOYA 72 mm CPL CIR-PL Slim Ring Polarizační Filtr Digital Lens Protector

CO TO DĚLÁ

Když zde slovo "Polarizované" mnoho negativních věcí, které přicházejí na mysl, tak je to stejné ve fotografii polarizované světlo je něco, co nechcete, a Kruhový Polarizátor filtr může zlepšit vaše fotografie.

Kruhové polarizační filtry umožňují fotografům dosáhnout , v-kamera, efekty, není možné poté, co obraz je vytvořen.Polarizační filtr jednoduše filtruje nežádoucí odrazy z nekovových povrchů jako je voda a sklo navíc se světlo odráží od vlhkosti a znečištění atmosphere.By otáčení filtru si pak můžete vybrat jen správné množství filtrační potřeba dosáhnout kreativní účinek.To má za následek modřejší nebe, zelenější listy, snížit nebo eliminovat odrazy a větší jasnost v poslední obraz.

FILTRUJE POLARIZOVANÉ SVĚTLO

Polarizované světlo je světlo, které paprsky byly rozptýlené v důsledku znečištění, vlhkost v atmosféře a odrazem.Kruhový polarizační filtr umožňuje pouze světelné paprsky, které cestují v jednom směru vstoupit do objektivu.To je to, jak Kruhový polarizátor funguje, že je to magie.

Tady je schéma, jak jednoduché lineární polarizátor funguje


  • Značka: HKNA
  • Číslo Modelu: 72 mm
  • Kompatibilní Akční Kamera Značky: NIKON
  • Původ: JP(Původu)
Erik1337 2021-01-27 Fast shipping glittered four. Good. 5/5
Buďte první a napište svůj názor!

Související produkty

Bestsellery