[Levné Vady Nepravidelný] Real Rostlinným Vyčiněné Kůže Materiál Hovězí kůže Řemeslo DIY Šicí Příslušenství, pro Brašnářské Začátečník

[Levné Vady Nepravidelný] Real Rostlinným Vyčiněné Kůže Materiál Hovězí kůže Řemeslo DIY Šicí Příslušenství, pro Brašnářské Začátečník

SKU: a9679

Nový produkt

333.90 Kč 317.21 Kč
Štítky: ance kůže, recurve kůže, zařízení zrcadlo, vazač šicí stroje příslušenství, jon brašnářské, brašnářské nářadí střední, delik brašnářské, řemesla kůže nástroj, pravosti kráva skrýt kůže, šicí stroj příslušenství lineární.

[Levné Vady Nepravidelný] Real Rostlinným Vyčiněné Kůže Materiál Hovězí kůže Řemeslo DIY Šicí Příslušenství, pro Brašnářské Začátečník

Poznámka: Tento produkt je skutečný vrchní vrstva hovězí kůže, protože to je řez z vysoce kvalitních celý kus hovězí kůže, takže jsou nepravidelné, některé mají otvory, špinavé a tak dále.

Vhodné pro začátečníky v kožené řemesla.

Existuje pouze jeden sklad pro každou možnost, tak prosím, nákup, jakmile je to možné, aby se zabránilo, že zakoupené ostatními.

Produkt: Obilí Kráva Kůže, Pravé Kůže

Tloušťka: cca 1.0-2.0 mm

Barva: základní barva / Žlutá hnědá

Použití pro: Výrobu peněženky, kabelky, kožené boty, opasky a jiné kožené zboží

Popis třísločiněné usně:

1: čím vyšší Je úroveň kůže, tím vyšší je míra využití, tím menší bude. To je třída, to je vysoce kvalitní kůže, prosím, buďte ujištěni, koupit.

2: Tato kůže může být barvené, naolejovaný, světlo vybledlé, tuk může být uzavřené, může být ryté a tištěné.

3: Tato kůže je asi 1,3-1,5 mm / 1.8-2.0 mm silná a může být ředěn podle poptávky.

4: maso nudle nejsou léčeni. Existují řádky, které jsou podobné mřížky vzor. Můžete vyleštit povrch postele sami.

Poznámka: Krávy rostou přirozeně, takže budou mít nepravidelné rány, růst linky, jizvy a značky.

------ Vítejte v mém obchodě, můj přítel! ------ Jsme zapojeni do výroby a prodeje hardware a nástroje. Naše výrobky jsou vysoké kvality a nízké ceny. Vítejte na nákup nebo velkoobchodní. Pokud máte nějaké otázky o produktech a cenách, prosím, kontaktujte nás, děkujeme. O odeslání a doručení: 1. Jsme loď na celém světě (s výjimkou zvláštních důvodů).

2. Pro objednávky větší než US$5, budeme vybírat vysoce kvalitní logistické jako Ajpina.cz Standardní Doprava, Epacket nebo China Post.

Pokud budete potřebovat, si můžete koupit spoustu produktů, jeden čas, v jakém pořadí, než jsme se poslat vám rychlejší logistiky.

3. Obvykle jsme loď vaší objednávky během 1-2 dnů po zaplacení (s výjimkou pro vlastní a speciální produkty, nebo svátek).

--- O produktu: 1. Všechny produkty, budeme zkontrolujte, zda je před porodem, a zabalte je pod dostatečnou ochranu.

2. Bez ohledu na to, jak dlouho po vás koupit, pokud máte jakékoliv dotazy ohledně použití tohoto výrobku a dalších problém, můžete nás kontaktovat a my vám poskytne nejlepší kvalitu služeb. O klienta instant messaging: Obvykle budeme odpovědět na vaše zprávy během dne od pondělí do soboty.

Pokud neobdržíte včasné odpovědi, je možné, že naše strana je v noci, nebo to je svátek, prosím, vyčkejte nějaký čas,

Když jsme si přečetli vaše informace, budeme odpovídat na vás, jakmile je to možné. O zpětnou Vazbu: 1: Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, dejte nám pozitivní hodnocení a dát 5 hvězd zpětnou vazbu

To bych vám vděčný, kdybyste mohl přiložit nějaké fotky, my vám velmi děkujeme.

2: Pokud nejste spokojeni s výrobkem, prosím, kontaktujte nás včas, my vám rozumné řešení, děkuji.


  • Tloušťka: 1.0-2.0 mm
  • Produkt: Obilí Kráva Kůže, Pravé Kůže
  • Materiál: kravské kůže
  • Použití: peněženka
  • Typ: Obilí
  • barva: primární barva / Žlutá hnědá
  • Číslo Modelu: PG67Z
  • vzor: Vyčiněné

Související produkty

Bestsellery