DP3A Digitální displej USB nastavitelný napájecí modul DC 1-30V 15W QC 2.0 3.0 FCP Rychlé nabíjení laboratorní zdroj registrech

DP3A Digitální displej USB nastavitelný napájecí modul DC 1-30V 15W QC 2.0 3.0 FCP Rychlé nabíjení laboratorní zdroj registrech

SKU: a9526

Nový produkt

133.56 Kč 117.49 Kč
Štítky: dc laboratorní napájecí zdroj, laboratorní zdroj, podporu převést, napájecí modul nastavitelný modul, zkušební laboratoř, programovatelné napájecí výstup, modul usb c pd, rychlé nabíjení 4a kabel rychlé nabíjení, přenosný laboratorní napájecí zdroj, 0 30v 2ma 3a nastavitelný dc regulované napájení.

Aplikace

Velký a malý výkon ventilátoru, regulátor otáček, USB nastavitelný stolní malý napájecí zdroj, USB nastavitelný nabíjecí linky, routeru anti-blackout pohotovostním režimu napájení, Tmall Průvodce mobile power base (s nabíjecí poklad), USB nastavitelný boost line. V kombinaci s nabíjecí poklad, to se stává mobilní nastavitelný napájení, což je velmi praktické.

Rychlé nabíjení podvodu použití

Napájen 5V nabíjecí adaptér, vstupní proud je 4A nebo více, k dosažení 15W (s ohledem na pokles napětí na USB lince a modul účinnosti konverze, atd.), obyčejný 5V adaptér je obtížné dělat, takže modul přidává rychlé nabíjení podvod funkce, aby se adaptér výstup s vysokým napětím nebo Vysokým proudem. Všimněte si, že můžete mít nabíječku nebo nabíjecí poklad, který podporuje rychlé nabíjení protokolu. ! !

1. Stiskněte a podržte tlačítko TRIG na více než 2 sekundy, uvolnění, zadejte rychlého nabíjení protokolu výběr rozhraní, a na LCD displeji se zobrazí název protokolu.

2. Krátce stiskněte tlačítko TRIG vyberte QC2.0, QC3.0, AFC, FCP, SCP, AUTO, a OFF. Krátký stisk ZAPNOUT/VYPNOUT, nebo ZVOLIT tlačítko pro spuštění protokolu. V případě, že spoušť je úspěšná, bude displej OK, FC modré světlo bude na,, jinak Err zobrazí, FC modré světlo zhasne.

3. Stiskněte a podržte tlačítko TRIG na více než 2 sekundy pro ukončení rychlého nabíjení protokol rozhraní. Tento protokol se spustí pokaždé, když ji zapnete.

4. Pokud nevíte, který protokol nabíječka podporuje, můžete vybrat AUTOMATICKÝ režim, modul automaticky vybere spoof; pokud nechcete použít spoof funkce, můžete si vybrat Z režimu.

1. Highlights

• 1. LCD displej vstupní napětí, výstupní napětí, proud, výkon, kapacita statistiky, napětí, rozlišení 0.01 V, aktuální rozlišení 0,001 V

• 2. S USB samice výstup, snadné připojení pomocí USB rozhraní zařízení, jako jsou USB ventilátor

• 3. Free screw quick svorka, push-typ kabelu vytáhnout, není třeba šroub, pohodlné a rychlé.

• 4. Při současné mezní hodnoty (konstantní proud) je nastaven, není třeba krátké spojení, není třeba používat multimetr, a omezit současnou hodnotu může být přímo zobrazeny.

• 5. S inteligentní rychlé nabíjení podvod, řešit problém nedostatečné napájení USB vstupní port. Podpora hlavního proudu rychlého nabíjení protokolu, QC2.0 3.0, FCP SCP AFC, můžete také zvolit, aby se oklamat, nebo automaticky vybrat podvodu režimu.

• 6. Vysoký výkon 15W, proud 2A, lze použít pro ventilátor regulace rychlosti, stolní napájení, nastavitelná nabíječka, router, napájení, atd.

• 7. Upravte výstupní napětí libovolně, omezit proud 0-2A (široký vstup 4-13V, široký výstup 1-30V jakákoli úprava, ochrana proti zkratu, zkratový nehoří)

• 8. Jako USB nabíjecí kabel, nastavit nabíjecí napětí a maximální nabíjecí proud libovolně (žádné napětí, s konstantním proudem, anti-zpětnému toku, aby splňovaly dobíjení většiny baterií)

• 9. Vícenásobná ochrana (zkrat, přes proud, přes teploty, over power, over voltage protection, nabíjení anti-zpětná ochrana)

2. Parametry výrobku

2.1. Vstupní napětí: 4-13V (USB samec, MicroUSB, TYEPE-C 3 vstupní rozhraní)

2.2. Výstupní napětí 1-30V (fast svorka výstup, USB samice výstup, všimněte si, že dvě jsou přímo spojeny, pečlivě zkontrolujte výstupní napětí před připojením zařízení USB!)

2.3. Výstupní proud: 0-2A (výstupní proud režimu konstantního napětí je adaptivní v závislosti na zatížení velikost, není nastavitelný. Pokud nastavíte limit proudu na 1A, pak zatěžovací proud je větší než 1A, bude automaticky zadejte konstantní proud režim. Maximální výstup 1A)

2.4. Výstupní výkon: méně než 15W (když je výstupní výkon vyšší než 15W, výstup se automaticky vypne, OPP se zobrazí, a zatížení síla je snížena, stiskněte tlačítko ON/OFF k řešení). Když vstupní proud je příliš velký, nemusí být dlouho-termín kvůli teplotní ochraně. Práce na 10W nebo více.

2.5. Zobrazení napětí: rozlišení 0.01 V, továrna, přesnost je přibližně ±0,1 V, a není tam žádný vyhrazený zákaznický kalibrovat sám.

2.6. Aktuální displej: rozlišení 0,001 A, rozsah 0-2.2, továrna, přesnost ±0.05 V, ne rezervace zákazník self-kalibrace.

2.7. Napájení displeje: 0.00 W-15.00 W

2.8. Teplota ochrany: Když je napájení komponent teplota je vyšší než 100 °C, zadejte OTP ochranu, snížit zatížení napájení, stiskněte tlačítko ON/OFF řešit (moc nebude vstupovat OT ochranu pro dlouhodobý provoz v rámci 10W, když vstupní proud je větší než 3A) může vstoupit přes teplotní ochrana při práci na dlouhou dobu. I když to nedosahuje 15W, doporučuje se používat adaptér funkce rychlého nabíjení.


  • Původ: KN(Původu)
  • Provozní Teplota: -40°-+85°
  • Ztrátový Výkon: 15W
  • Aplikace: experimentální moduly
  • Typ: elektronický modul
  • Balíček: modul
  • stav: Nové
  • Číslo Modelu: DP3A
  • Napájecí Napětí: 1-13V
  • Značka: NoEnName_Null

Související produkty

Bestsellery