Profesionální Oprava Klimatizace Připojením Agent Klimatizace Zastavte Únik, PAG s Fluorescenční Detekce Úniku Chladiva R134A

Profesionální Oprava Klimatizace Připojením Agent Klimatizace Zastavte Únik, PAG s Fluorescenční Detekce Úniku Chladiva R134A

SKU: a561

Nový produkt

180.10 Kč 145.87 Kč
Štítky: klimatizace olej, nejchladnější chladivo r134a, ac plyn r134a, pag mag šperky, plyn r134a chladiva, nekpokka, Klimatizace Úniku, r134a nástroj, únik oleje, vzduchové sprchy.

Profesionální Oprava Klimatizace Připojením Agent Klimatizace Zastavte Únik, PAG s Fluorescenční Detekce Úniku Chladiva R134A

Body:

1、Detekce Úniku: hlavní funkce úniku připojením agent je na opravu mikro únik z klimatizace v autě. Protože to má své vlastní fluorescence, to může být také použit pro detekci úniku.

2、Praktické pro Použití: přípravek může účinně snížit třecí odpor klimatizační jednotky, čímž se prodlužuje životnost klimatizace.

3、Eliminace Opotřebení: agent může účinně mazání kompresoru, eliminovat opotřebení a snižují abnormální hlučnost kompresoru.

4、Vylepšené Chlazení: opravy agent může účinně snížit teplotu vzduchu, zásuvky a zlepšit účinek chlazení klimatizační jednotky.

5、Obsahující Zmrazené Olej: Vysoce účinné zmrazené složkou oleje může snížit použití zmrazeného oleje a není třeba opakovaně přidat zmrazené olej.

Vlastnosti:

Rychlé odchytu-rychle a efektivně vyplnit úniků v uzavřených klimatizačních systémů.

Dlouhodobá prevence úniku-Po injekci, dlouhodobě účinná prevence mezer.

Ochrana životního prostředí a mírnost—nepoškozuje klimatizační systém a neznečišťuje vzduch-klimatizace oběhu.

Poté, co udělal-jeden čas plnění, může zabránit klimatizace od úniku, a to může opravit odpařování box, chladič, hliníkové trubky, gumové trubice, O-kroužek, a tak dále.

Stabilní výkon-Únik odchyt agent je kompatibilní s R134a, estery, PAG a lednička olej, a má stabilní chemické vlastnosti.

Jednoduchá obsluha-rychle vyplnit úniky, vyřešit problém, že 4S obchody nelze opravit, ušetřit čas a úsilí.

Návod:

1. Připravte sníh vyplnění nástroje, najděte nízkotlaký port klimatizace a odstraňte čepičku.

2. Spuštění motoru a zapnutí klimatizace chlazení na maximum. Zajistit, aby kompresor vždy pracoval,

Dveře a okna.

3. Odpadního vzduchu. Oba zkušení a profesionální údržba klimatizace personálu pochopit.

4. Při vyplňování, třepe se lehce úst láhev směrem dolů, takže tekutina se vstřikuje.

5. Spuštění klimatizace po dobu 15 minut, aby se únik opravy agent oběhu.

6. Pokud klimatizace nemá chladiva, musí být doplněno do spojky.

7. Nezapomeňte dát na kryt proti prachu a ne ji ztratit.

Poznámka:

1. Vyhněte se přímému slunečnímu záření, uchovávejte v chladném a suchém místě

2. Držet daleko od moci a ohně

3. Uchovávejte mimo dosah dětí

Balení Seznam:

1 * klimatizace Úniku Opravy Agent

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)

Platba :

• Přijímáme Alipay, West Union, TT, Bankovní Převod , QIWI Peněženka, WebMoney , Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.• Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky• Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

• Zákazník zpětná vazba je pro nás velmi důležité.• Prosím, nechte 1 minutu a kontaktujte nás PŘED odjezdem špatné zpětné vazby, budeme řešit problém pozitivně a dělat vše, co můžeme, aby jste spokojeni• pokud tam je nějaký problém s vaším nákupem. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během holidaysOur Mise:1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!


  • Rok: 2020
  • Speciální Funkce: Klimatizace Stop Leak
  • Položka Délka: 0.0inch
  • Položka Výška: 0.0inch
  • Hmotnost Položky: 0.15kg
  • Název Modelu: Klimatizace Stop Leak
  • Typ Materiálu: Fluorescenční Úniku
  • Šířka Položky: 0.0inch
  • Externí Testování Certifikace: ce
Xfantasy4everx 2020-10-14 Colis recu Merci 5/5
Buďte první a napište svůj názor!

Související produkty

Bestsellery