100 sad Profesionální lash lift kit řas zvedání sada pro trvalá na řasy Lash lifting růst Řas sérum Lash lift nástroj

100 sad Profesionální lash lift kit řas zvedání sada pro trvalá na řasy Lash lifting růst Řas sérum Lash lift nástroj

SKU: a455

Nový produkt

15 159.10 Kč
Štítky: řasa podložka, řasa výtah, řas sérum, baisidai řasy lifting kit, lash sérum, lash lift, řas false, trvalá na řasy set, hydra růst řas sérum, sada lash lift.

ICONSIGN Lash Lift Kit Professional Trvalá na Řasy, Lash Curling Mléko A Tekuté Úplné Zrušení Nastavit, Výživné Řasy Rozšíření Výtah Ošetření, Semi-Permanentní

1. JASNĚJŠÍ ŠIROKÝ-EYED VZHLED: Tato trvalá na řasy je rychlý, efektivní, hygienické a odolné. Použít k vytvoření krásné zvlněné řasy bez řasa natáčka. Dopřejte svým očím svůdný lesk a neuvěřitelně krásné zvlněné řasy! Aby vaše oči větší a krásnější. 2. BEZPEČNÝ A VYSOCE KVALITNÍ: Tato Eyelash Perm Kit Pomocí studené žehlicí techniky. Žádná horečka, žádné podráždění, a to může být také použit na citlivou pokožku. Můžete získat perfektní Barbie Řasy bez poškození vaše řasy. 3. DLOUHODOBÉ UCHOVÁVÁNÍ: Naše lash lift kit můžete udržet vaše řasy stočený asi o 1 měsíc. Vezměte prosím na Vědomí: doba trvání účinku se bude lišit v závislosti na struktuře a tloušťce řas. 4. SNADNÉ POUŽITÍ: Náš produkt má sekvenční štítky, Návod k použití, takže je snadné pochopit a používat. 5. SKVĚLÉ PRO VEČÍRKY A SVATBY: Dát svým očím svůdný lesk a neuvěřitelně krásné zvlněné řasy! Dlouhé a kudrnaté řasy účinek může trvat dlouhou dobu. To je ideální pro datování, nakupování, nebo se účastní strany, daleko od domova. *Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo, probudit se přirozeně zvlněné řasy? Jste unaveni z rovné řasy, které nemají držet curl dost dlouho? *Můžete vyzkoušet náš lash lift kit, nebudete muset trávit čas curling vaše řasy každé ráno. Vaše řasy zůstanou krásně zvlněné i přes vodní sporty a déšť.

Řasy Dlouhé-Trvalá Ondulace pro 8-10 týdnů

Naše trvalá na řasy je rychlý, efektivní, hygienické a odolné.

Jasnější Široký-Eyed Vzhled

Řas trvalá je rychlý, efektivní, hygienické a odolné. Pomocí této sady vytvořit krásné zvlněné řasy bez řasa natáčka. Dopřejte svým očím svůdný lesk a neuvěřitelně krásné zvlněné řasy! Aby vaše oči větší a krásnější.

Snadné Použití

Náš produkt má sekvenční štítky a návod k použití, to je snadné pochopit a používat.

Bezpečné a Vysoce Kvalitní

Tento Eyelash Perm Kit využívá studené žehlicí techniky. Žádná horečka, žádné podráždění, a to může být také použit na citlivou pokožku. Můžete získat perfektní Barbie Řasy bez poškození vaše řasy.

Specifikace:

1. Silikonové trvalá tyč: 5 párů(S,M,M1,M2,L) 2. 2 Heands Y-tvar Trvalá Kartáče: 3 kusy 3. Čistící prostředek:1 láhev s 4. Trvalá látka: 1 lahvička 5. Fixační činidlo: 1 láhev 6. Hydratační látka: 1 lahvička 7. Trvalá lepidlo: 1 láhev 8. 5ml/láhev Falešné Řasy Lepidlo 9. OEM/ODM:Přijmout 10.Balení:Celý malý kit v jednom poly bag,šetří místo a náklady na dopravu.

Produkt Efekt

Máme hodně dobré ohlasy od našich zákazníků!Že se mi to tak moc!!! Mají dobrý účinek na řasy.Po trvalé ondulaci,použít nátěr na opravu vaše řasy každý týden,to může držet 2-3 měsíců. Pro Profesionální Řas Technik,1 kit můžete udělat na 12 až 15 lidí!

O Dropshipping:

1. Doporučujeme Udělat Dropshipping na tento produkt,Horké Prodávat na Všech sociálních sítí,můžete vyhledávat "Iconsign Lash lift",Mnoho Bloggerů a on-Line Celebrity podporovat. Pokud jste také Podporovat ji na svých SNS Kanál a webové Stránky,můžete získat mnoho objednávek! 2. Máme Sklad v USA,velké BRITÁNII,Austrálii,Španělsku,Francii,Německu,Polsku, Belgie,Ruska a Itálie. Dodat čas je 2 až 5 Pracovních dnů! (1)Španělsko také může dodávat do těchto zemí: Portugalsko,Belgie, Polsko, česká Republika, Lucembursko, Slovensko, Dánsko, Nizozemí, Rakousko, Maďarsko, Slovinsko Dodat doba je 3 až 7 pracovních dnů! (2)Belgie také může dodávat do těchto zemí: Německo,Slovensko, česká Republika, Maďarsko, Rakousko,Belgie, Lucembursko, Nizozemsko, Irsko, Slovinsko, Lotyšsko, Litva, Bulharsko,Spojené Království, Finsko, Estonsko, Dánsko, Švédsko, Řecko, Portugalsko,Itálie, Rumunsko Dodat doba je 3 až 7 pracovních dnů! (3)NÁS aslo může loď do Kanady, dodat čas je 8-15 dní. (4)UK také může dodávat do těchto zemí: Belgie, Rakousko, Irsko, Nizozemsko,Dánsko, Lucembursko,Kypr, Bulharsko, Švýcarsko, Estonsko, Finsko, Řecko, Maďarsko, Litva, Lotyšsko, Malta, Norsko, Portugalsko, Rumunsko, Švédsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvatsko. Dodat čas je 3 až 7 pracovních dnů! (5)Německo skladu aslo může dodávat tyto země: Maďarsko,Čr,Bulharsko,Rakousko,Litva,Slovensko,Belgie,Lucembursko,Nizozemsko,Irsko, Slovinsko,Lotyšsko, Finsko, Estonsko, Chorvatsko, Portugalsko,Dánsko, Rumunsko, Švédsko, Řecko. Dodat čas je 3 až 7 pracovních dnů! Vaši Zákazníci mohou Dostat balíček velmi rychle!

Krok 1:Místo pod oční polštářky na spodní víčka, ujistěte se, všechny spodní řasy jsou pokryty. To by mělo oddělit horní a dolní řasy. Vyhněte perm lotion dotýká kůže.


 • NET WT: 5ML/Láhev
 • barva: Růžová,žlutá,modrá,jasné
 • Hmotnost: 150g/Set
 • Složka: Trvalá Kapalina
 • Výhodou: Výživné
 • Velikost Balení Box: 16*12*2 cm
 • Typ: Růst Řas Ošetření
 • Číslo Modelu: I-004
 • Balíček: Celé malé kit v jednom poly bag
 • Tvar Výrobku: Curling,Výživné
 • Velikost: Full Size
 • Země/Region Výroba: Čína
 • Značka: StarsColors
 • Původ: KN(Původu)
 • certifaction: MSDS
 • Funkce: Výtah Řas

Související produkty

Bestsellery