2020 Unisex káča Rotující Magnetické Hračky Pro Děti, Dospělé Desktop Kapičky Spiner Pokoj Dekorace Vánoční Dárky juguete

2020 Unisex káča Rotující Magnetické Hračky Pro Děti, Dospělé Desktop Kapičky Spiner Pokoj Dekorace Vánoční Dárky juguete

SKU: a344

Nový produkt

188.24 Kč 158.19 Kč
Štítky: neposeda, figet spinner, Hluboké, desktop stresu, holé magnetické, figet spiner, hračky spiner batman, peg top hračka, ruku spiner, moondrop.

2020 Unisex káča Rotující Magnetické Dekorace Pro Dítě, Dospělého Desktop Kapičky Spiner Hračky, Vánoční Dárky juguete

Funkce :

Množství:1KS

Káča jako žádný jiný, určený po krásný pohyb v přírodě - v okamžiku, kdy padající dešťová kapka nárazu na povrch vody a vytváří vlnky všechny kolem.

Vyrobeno z pevné Nerezové Oceli a pečlivě tvarované, aby replikovat povrchu vlnící se vody. Objekt, který je ohýbání hranice mezi inženýrství a umění. GyrationTM jen jako baletní tanečník.

Vzhledem k nízké těžiště představuje skutečně jedinečný rotace. To se bude točit v několika způsoby, v závislosti na tom, jak budete komunikovat s ním.

Chcete překvapit někoho? To je skutečně skvělý a originální dárek, který vytváří trochu magie pokaždé, když budete komunikovat s ním.

S našimi CNC strojů, jsme schopni dosáhnout takové úrovně přesnosti, která je jen zřídka nalézt v běžných každodenních předmětů. Budete okamžitě všimnete, drobně mleté linie a hladký povrch textura po dotyku poprvé!

Materiál: nerezová ocel

Velikost základny: 45 x 9 mm

Psací stůl Hračka Velikost: 40 × 28 mm

Rotace čas: 3-5 minut

Obsah Balení:

1 × Psací Stůl Hračka

1 × Spinning base


  • Doba rotace: 3-5 Minut
  • Původ: KN(Původu)
  • Věkové Rozmezí: > 8 let
  • Základní Velikost: 45 *9 mm
  • Podpora: Wholeasle a Dropshipping
  • Množství: 1ks psací Stůl Hračka,Spinning base
  • Materiál: Z Nerezové Oceli

Související produkty

Bestsellery