Auto Air Tornador Auto, Zařízení Na Čištění Povrchu Vnitřní Vnější Vzduch Mytí Nástroj Černé Auto, Motocykl Okno Čištění Kůže

Auto Air Tornador Auto, Zařízení Na Čištění Povrchu Vnitřní Vnější Vzduch Mytí Nástroj Černé Auto, Motocykl Okno Čištění Kůže

SKU: a29609

Nový produkt

504.82 Kč 308.02 Kč
Štítky: tornádo vzduchové pistole, vysokého tlaku podložka, apple čistící prostředky, bike wash, tornádo, auto efekt, playstation kůže, tornado černé pistole, worx, car wash machine.

Popis:

Tradiční dmychadlo může jen vyhodit kapky vody na povrchu. Voda v mezeře auto není vyčištěn. Poté, co majitel řídí auto, kapky vody bude proudit ven, dává majiteli pocit, že vůz je stále ještě není vyprané! Tento vzduch se sušičkou přijímá puls, tlak, rotace funkce rozšířit výstupu vzduchu a pracovní dosah a schopnosti jsou výrazně posílena! To může sfouknout mezery, které jsou těžko k očištění, jako je auto, kožené sedačky, přístrojové desky, výplně dveří, volant, koberce, podlahové rohože, střešní přístřešky, motor povrchy, pneumatiky, povrchy a hub povrchy. Zejména pro díly, které jsou obtížně čistí za normálních okolností, tento efekt je zvláště zřejmý. Například: šev mezi sedadly, šev mezi koberce, šev mezi dveřmi korálek a koberce, atd.

Vlastnosti:

1. Sprej síla může být zvládnuta a používá více pohodlně.

2. Láhev v ústech je hladký a snadno se drží likvidní.

3. Slitiny rukojeť je jemné a trvanlivé.

4. Víko nádoby je spojen s mědí, což není snadné rez.

Čištění Interiéru Metoda:

Přidat čistící kapaliny a připojit k vzduchové čerpadlo a vyčistěte vnitřek vozu. Po čištění, otřete jej s ručníkem a čisté jako nové.

Popis:

Materiál: hliníková slitina + PP

Tlak vzduchu: 6.5-9.2 tlak

Provozní teplota: 10°-40°

Tělo kapacita: 1000ML

Velikost balení: cca 34*30*16 cm

Rozsah použití: vyfukování prachu, čištění interiéru

Balení Seznam:

1* Car Wash Kit


  • Značka: Goxfaca
  • Typ: JP/EU/USA Společné
  • Typ Motoru: NIC

Související produkty

Bestsellery