Pro Renault Mohou Klip V202 Plné Čip S CYPRESS AN2131QC Zlata PCB Mohou Klip s AN2131QC chip B verison Auto Diagnostický Nástroj

Pro Renault Mohou Klip V202 Plné Čip S CYPRESS AN2131QC Zlata PCB Mohou Klip s AN2131QC chip B verison Auto Diagnostický Nástroj

SKU: a29557

Nový produkt

2 283.26 Kč 1 963.55 Kč
Štítky: saab tech 2, renolink, můžete klip, klip renault, ktm obd, program renault diagnostické, cdp delphi deska, auto diagnostické přístroje, renault obd služby, mercedes diagnostický nástroj.

Pro Renault MOHOU Klip V202 Auto Diagnostický Nástroj s plnou čip AN2131QC Čip CANClip pro Renault Multi-jazyková podpora

POLOŽKA 1: B verze + AN2131QC čip

BOD 2: B verze + AN2131QC čip + Zlaté PCB

POLOŽKA 3: C verze + Normální čip

Co jiného s AN2131QC a Normální Zelené PCB?Normální Zelené PCB lze pouze diagnostikovat nelze přeprogramovat.AN2131QC může přeprogramování .Různé PCB je kvalitní.Plné čip PCB je více kvalifikované a stabe, protože má stejný design jako původní NEC Japonsko RELÉ.

Top 5 Důvodů proč Si Můžete Klip pro Renault

1. Nejnovější Propuštěn V202 ,aktuální verze 11.2020 Prodejce program Pro Renault Mohou Klip umožňuje kompletní diagnostiku a konfiguraci všech modulů pro vozy Renault.Aktivace programu až do 31.12.2029 !!!

PLS POZNÁMKA :CD Software je dodáván s V196, aktualizace softwaru, rychleji ,prosím, kontaktujte nás, aby vám poslal Nejnovější Stáhněte si weblink

2.Široký Systém Krytí : MOTOR, automatické řazení, klimatizace, SRS, ABS, ASR, MPL, GM, IMMO, KEYZESS GO systém OBD-jsem já a tak dále

3. Aktualizace CD

4.Programy, Software jako Extra Bonusy ZDARMA DÁREK (Pouze poslat odkaz ke Stažení,Kontaktujte NÁS) :

Reprog 191 nové 15.10.2020 (Prodejce elektronické databáze firmware pro Vozy Renault)Dialogys 4.78 Rus + 4.72 Cs ( Tento profesionální kvalitní software balíček je ideální pro každého pro Renault majitel a profesionální mechanik podobně.Dialogys zahrnuje vše od opravy manuály a katalogy dílů pro všechny modely .Program Dialogys obsahuje úplné informace o podrobnostech automobily a minibusy pro RENAULT, a také informace, na jejich opravy a servis.) Pin Extractor ( vypočítat pin (apv) pro Re/vozy Dacia , klip reprog kód pro offline přeprogramování , klíč klip pro programování klíče/karty ) IMMO kalkulačka Ovladače pro staré RTL2002 (pro Windows 32bit)

5. Podporované languiges pro Windows v anglickém jazyce: angličtina, němčina, dánština, španělština, finština, francouzština, italské, norské, holandské, portugalské, rumunské, švédské, Brazilská.

Podporované languiges pro Windows v tento jazyk: Japonština, arabština, Baskičtina, bulharština, katalánština, Čínština, chorvatština, české, řecké, hebrejské, maďarské, Indonéské, korejské, polské, ruské, srbské, slovenské, Slovinské, Thajské, turecké.

Upozornění:

1. Operační Systém: Windows XP A WIN 7,Prosím, zavřít anti-virus programátor a internet vypnout před instalací softwaru

2. Prosím, ne Demontáž Těla Vedle Sebe, Nebo nebudeme Zodpovědní za Opravy

3. Vezměte prosím na vědomí, pokud chcete použít stříbro Může Klip adaptér, nejprve zkontrolujte, zda váš počítač podporuje USB 2.0 standard.Právě nyní použít 12V napájení k adaptéru a připojte jej k USB tak, že všechny 4 Led diody se rozsvítí a uslyšíte připojení zvuku, ujistěte se, že počítač vidí vaše adaptéru a něco, co souvisí se zobrazí ve stromu zařízení.

4.Platí výše 12V nebo 13V napájení k adaptéru a připojte jej k USB tak, že všechny 4 Led diody se rozsvítí a uslyšíte připojení zvuku, ujistěte se, že počítač vidí vaše adaptéru a něco, co souvisí se zobrazí v zařízení .Při Objevení této Zprávy ,Klikněte na "Ne" ." "Jste součástí Renault Sítě",vyberte "NE", Pokud vaše může klip pracovat na starší verzi softwaru , Pak se budete chtít pracovat na novější verze softwaru, Pozor :Před použitím nového softwaru, budete muset jít, aby se aktualizovat , zvolte možnost aktualizovat,pak nepoužívejte počítač , vyčkejte jednu minutu, KLIP AKTUALIZACE je nutné pouze jednou, nemůže zrušit aktualizaci.Prosím, neinstalujte starý SW a nový SW do stejného počítače, potřebujete-li nainstalovat, pls odinstalovat všechny staré SW v počítači, jinak může být zařízení vadné.

Zavést:

Pro Renault MOHOU Klip Diagnostické Rozhraní je navržen tak, aby diagnostikovat pro vozy Renault modely S Multi-Funkcí ( Podívejte se níže popis funkce část),Testování Systému, včetně MOTORU, Automatické Převodovky, Klimatizace, SRS, ABS, ASR, MPL,Anti-krádež systém, KEYZESS GO Systém a OBD-II systémy.

Pro Renault druhé generace, obsahuje informace o údržbě s anglickou provoz, testování a programování funkcí všech OBDII auta Francie Původního Auta, vhodný pro osobní použití a společnosti, které chtějí, aby se chopily populární auto na trhu.

Funkce:

- počítač test

- automatický test všech počítačů

- přeprogramování

- airbag test

- scan tool (OBD testy)

- Base Doc (přístup k Technické Poznámky)

- fyzikální měření

- ochraně životního prostředí,

- multimetr

MOTOR, Automatická Převodovka, Klimatizace, SRS, ABS, ASR, MPL,Anti-krádež systém, KEYZESS GO Systém a OBD-II systémy atd...

Připojení Displej :

*Pro Renault Mohou Klip 12 Pin Kabel Připojení Obrázek


 • Položka 3: C Verze normální čip
 • Název Modelu: pro Renault mohou klip
 • Typ Položky: Kód Čtenáře & Scan Tools
 • Bod 2: B verze AN2131QC Zlaté PCB
 • Verze Softwaru: V202
 • Aktualizace Softwaru: No
 • Verze Hardwaru: Nové
 • Značka: toobdpro
 • Jazyk: Švédský
 • Původ: KN(Původu)
 • PCB Deska: Vynikající Zlaté PCB Deska
 • Bod 1: B verze AN2131QC čip
 • Výrobce Automobilů: Pro Renault auto 1998-2019 Většina modelů

Související produkty

Bestsellery