Nové! Vysoce kvalitní žlutá kytara, černá stráž deska, javor prst desky, kvalitní hardware, rozvoz zdarma, vítejte na zakázku.

Nové! Vysoce kvalitní žlutá kytara, černá stráž deska, javor prst desky, kvalitní hardware, rozvoz zdarma, vítejte na zakázku.

SKU: a294

Nový produkt

4 027.68 Kč
Štítky: kytara knoflík kovový, bass elektr, vintage les paul custom, acoust kytaru, clapton na kytaru, levou rukou kytaru les, bc kytara, vlastní logo, kevin shi kytara junior, elektrické kytary.

Vítejte v mém obchodě

Profil:

Vítejte v našem internetovém obchodě. Garantujeme, že dostanete to, co vidíte, a všechny z vás bude léčit s profesionalitou a pohostinnost. Mimochodem, můžete kontaktujte nás pro další obrázky, pokud máte rádi jeden z našich položky.

Pokud chcete získat jedinečné zařízení, dejte nám prosím vědět. Chtěli bychom stavět kytaru podle vašich požadavků.

Jsme kytara továrny z Číny. Mnoho našich kytary jsou prodávány do Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Austrálie,atd. Věříme, že můžeme nabídnout vysoce kvalitní kytary za rozumnou cenu.

Naše Záruka:

Testujeme každou kytaru (jako bzučení, zvuk, test, zpracování), než je dodáván s cílem, aby se ujistěte se, že je v dobrém stavu. Pokud máte problém, nebo nejsou spokojeni s našimi kytaru, dejte nám prosím vědět okamžitě, když jste jej obdrželi. Budeme se snažit v našich silách, aby vyhovoval vám spokojenost.

Přepravní Info.:

Obvykle zásilky budou odeslány prostřednictvím EMS, protože to bude trvat mnohem méně, a to bude trvat asi 15-25 dní dorazí na vaše dveře.

Platba Info.:

Ajpina.cz Úschovy; Kreditní Karty; Bankovní Převod; Western Union,Paypal, atd.

Návrat Politiky:

Pokud si myslíte, že položka není, jak je popsáno, kontaktujte nás, prosím, do 7 dnů poté, co jste jej obdržel. Platba bude vrácena poté, co jsme obdrželi. Prosím, ujistěte se, že to musí být vráceno v originálním balení a v nepoužitém stavu. Žádné náhrady na poštovné a balné.

O Zpětnou Vazbu

1.Jako prodávající, vážíme si vaší pozitivní zpětnou vazbu. Budeme rádi vrátí laskavost. Prosím, kontaktujte nás okamžitě, pokud tam je nějaký důvod, který způsobuje, že nemůže opustit pozitivní zpětnou vazbu. Budeme vždy v našich silách, aby se zákazníci budou spokojeni. Způsob balení Našich služeb vám můžeme poskytnout OEM. Pre prodeje, technické konzultace a poradenství. Profesionální design. Profesionální po-prodejní servis. Doufáme, že budete naším dalším dlouhodobým partnerem! Informace o společnosti Naše společnost se nachází v Tangwu, Changle county je Čína je elektronický hudební nástroj průmyslové základny. Můžeme výrobu všech druhů elektrická kytara, basová kytara, kytara, kytara, banjo a příslušenství, Saxofon Příslušenství. Produkty jsou vyváženy do Spojených Států, Kanada, EU, Austrálie, Afriky, Jižní Ameriky, Středního Východu a dalších zemí. A oblasti. Velký počet mezinárodních zákazníků, navázali partnerství s námi pro OEM a ODM. Upřímně vítáme přátele ze všech oblastí života vyjednávat obchodní a investiční spolupráce. Pokud máte zájem o naše série, prosím, kontaktujte nás.


 • Hmatník Materiál: Javor
 • Zadní / Side Materiál: Lípa
 • Číslo Modelu: 042
 • String Winder: Polouzavřené Knoflík
 • Materiál Těla: Lípa
 • Značka: firehawk
 • Původ: KN(Původu)
 • Tón Pozici: 22
 • Vyzvednutí: Pasivní Uzavřený Typ
 • Typ: 042
 • Luk Materiálu: Brazílie Dřevo
 • Vhodné pro: Home-školní docházky
Ssun2325 2020-12-06 The guitar is very beautiful and good ... I still haven't checked how it plays 5/5
Michaelpotvin 2021-01-14 price and quality good. something to criticize. am happy with it. 5/5
Milan4820 2020-09-29 Guitar came damaged and seller currently refuses to make any effort to help me fix the problem, there solution to a chip in the finish/ wood qas to "wipe it with a wet towel". Not very happy, although I can't say I'm surprised. 1/5
Buďte první a napište svůj názor!

Související produkty

Bestsellery