Objektiv Opravy Praktický nástroj pro Údržbu Profesionální DSLR Objektiv Fotoaparátu Opravy Klíč Otevření Otevřete Nástroj

Objektiv Opravy Praktický nástroj pro Údržbu Profesionální DSLR Objektiv Fotoaparátu Opravy Klíč Otevření Otevřete Nástroj

SKU: a28701

Nový produkt

264.62 Kč 238.11 Kč
Štítky: fotoaparát klíč, len nástroj, objektiv opravy nástroj, klíč klíč rc, objektiv fotoaparátu klíč, 10 dslr fotoaparáty, fotoaparát klíč, fotoaparát dslr, sigma objektiv nástroj, lg dslr fotoaparát.

Popis produktu:

Přenosné nerezové oceli, hlava klíče: můžete otevřít objektiv tlaku kroužky, šrouby v určité části trupu(jako některé z horní části řetězce trupu), který se používá k změnit port, odstranit endoskop skupina ... Tento klíč rám je vyroben z high-pevnost 45# ocel., povrch pokovování, Hlavy a šroub 304 z nerezové oceli, s plochou hlavou, se špičatou hlavou, jednoduché a lehké ovládání, je společnost patentované produkty!

Horní a dolní dvě polohovací šrouby na nástroj zámek polohy horizontální bar a hlavy různých tvarů je snadno změnit. Pokud chcete změnit typ hlavy, stačí vyšroubovat šroub a změnit směr.


  • Značka: harry dobré
Gobichon 2020-10-29 All perfect. Super fast. Thank you 5/5
Lady Loona 2021-01-18 It works perfect and at very good price 5/5
Frankfish3 2020-10-29 The seller didn't send the product 1/5
Buďte první a napište svůj názor!

Související produkty

Bestsellery