10pcs/lot Normálně Zavřený Kabelové Dveře, Okna, Senzor Drát Prodlouží Náhodně Magnetický Spínač Domácí Alarm Systém, ROZPÍNACÍ Dveřní Senzor

10pcs/lot Normálně Zavřený Kabelové Dveře, Okna, Senzor Drát Prodlouží Náhodně Magnetický Spínač Domácí Alarm Systém, ROZPÍNACÍ Dveřní Senzor

SKU: a28693

Nový produkt

208.48 Kč 183.44 Kč
Štítky: dveře magnet spínač, alarm dveří, mc 38, dveře magnet snímač, inteligentní teploměr wifi, flexibilní ventil, dveřní senzor drát, fotoaparát digoo, kamera vr, detektor plynu tuya.

Kabelové Dveře, Okna, Senzor Drát Prodlouží Náhodně Magnetický Spínač Domácí Alarm Systém, rozpínací NC

POZORNOST

NC znamená, že Normálně Zavřený

Když magnet spolu , obvod je vodivé( světlo ); když magnet samostatné, obvod je vodivé ( světlo vypnuto ). Například: Instalace na dveře, zavřete dveře světlo. otevřít dveře, zhasnout.

Když se objednáte,pls pečlivě zkontrolujte!

Specifikace kovy štít, anti-fire ABS připojení režim: N. C. normálně zavřeno jmenovitý proud : 100 ma jmenovité napětí : 200 VDC operační vzdálenost: více než 15 mm, méně než 25 mm jmenovitý výkon: 3W Žádné externí napájení, připojte se k pevné nebo bezdrátové alarm ovládací panel GND a N. C porty přímo! Vezměte prosím na vědomí, že tato položka není fit na železné dveře, bude To pokles magnetické snímače. Balení včetně 10*Drátový Dveřní/Okenní Senzor

Doprava:

Většina dopravu zdarma nabízí naše bude dodáno do Hongkong Post/China Post Air Mail a bude trvat asi 15 až 40 pracovních dnů, jiný čas pro různé země. Pokud nemůžete čekat tak dlouhou dobu, prosím, zvolte rychleji dopravci, jako je EMS/DHL/FEDEX/UPS, který obvykle trvá asi 3~10 dní. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislá na přepravní společnost a místní zvyky/cla. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc.

Podmínky Prodeje:

Všechny položky prodávané u nás jsou zcela Nové a jsou popsány na našich nejlepších schopností, tak přesné, jak je to možné, a s maximální pečlivost na naší straně.

Pokud tato položka je vadná při převzetí, máte 7 dní vyměnit za novou od obdržení zboží. (A všechny originální zboží nepoškozené by měl být v re-prodejného stavu, jako přišel).Nabízíme bezplatné opravy servis do 12 měsíců od zakoupení. Pro prvních 2 měsíců od zakoupení, budeme platit jeden způsob, náklady na dopravu (z Číny do svého umístění). Po 2 měsících nákup, budete muset zaplatit dvěma způsoby přepravy nákladů.

Kontaktujte Nás:

Jsme jsou vaše důvěryhodného partnera a přítele pro dlouhodobé podnikání, dodáváme výrobky s kvalitní služby-cena krmné dávky, které se můžete spolehnout.

Pokud jste váhají koupit, z nichž prodávající a předat naší prodejně, jsme se upřímně zeptat vás, dejte nám šanci ukázat vám naše produkty a služby.

Zpětná vazba:

Spokojenost zákazníků je velmi důležité, který nás nabádá, aby práce pro vás lepší a lepší. Pokud jste spokojeni s naší prací, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Děkuji moc.

Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém, se stalo. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy.


  • Typ: N. C
  • barva: Bílá
  • Použití: dveře magnetické swtich
  • Značka: ll
  • Číslo Modelu: MC-38
  • Materiál: ABS

Související produkty

Bestsellery