TAKARA TOMY Pokemon Model Ornament Pikachu, PROTOŽE Spravedlnost Ypikachu Obrázek FigmaKids Hračky pro Děti, Legrační Dárek

TAKARA TOMY Pokemon Model Ornament Pikachu, PROTOŽE Spravedlnost Ypikachu Obrázek FigmaKids Hračky pro Děti, Legrační Dárek

SKU: a10671

Nový produkt

899.65 Kč 449.93 Kč
Štítky: detailní obrázek pokemon, dort pokemon, legrační klobouk pokemon, pokemon, pikachu hračky, vlastní pokemon obrázek, tlumič výfuku man, ruční pin, spravedlnost ligue neomezený, deadpool pikachu.

Parametry Výrobku:

Jméno: Spravedlnost Pickup

Produkt: asi 18 cm Vysoké

Materiál: PVC Materiálu

Nádherné Barevné Box Balení:

Hmotnost: 310g

Obrázek Produktu:

Naše Další Produkty

Řekl

Zítra

★ O Barevný Rozdíl: Vzhledem k Osvětlení, Displej, Barevné Odchylky, Osobní Pochopení, Barvy a Další Faktory, To Je Nevyhnutelné, Že Tam Bude Určitý Stupeň Barevný Rozdíl mezi Skutečnou Objekt a Obraz. Viz Skutečný Produkt Barvy! Tyto Problémy Nepatří do Komodit Problémy s Kvalitou.

★ O Vady: Všechny Výrobky Prodávané v Tomto Obchodě Jsou Zbrusu Nový, Prosím, buďte Ujištěni, Koupit! před porodem, To Budou rozeslány po Opakované Kontrole ze Speciální Personál. Občas, Velmi Malé Defekty Mohou Nastat, jako je Závit na Koncích Dírky a Nerovnoměrné Zbarvení. Kupující, Kteří Sledují Dokonalosti Nebude Spokojen, Dobře Známé.

★ O Balení: Všechny Výrobky Jsou Kontrolovány tím, že Balírny a Dodány Podle Nejlepší Způsob Balení ve Skutečnosti. Pokud Existuje Mnoho Zboží, Které Bude Dodáno Podřízené Okno pro Vás (Zákaznický Servis Vás Bude Informovat před a po Porodu).

★ O Logistice: Shentong Express Je Odeslána ve Výchozím nastavení bez Oznámení. Pokud Potřebujete Odeslat Ostatním Nebo SF Express, Prosím, Kontaktujte Zákaznický Servis, aby Nákladní Rozdíl. Pokud Logistiky Je Abnormální, Prosím, Kontaktujte Náš Zákaznický Servis v Čase. Zákaznický Servis Bude Zpracovávat To pro Vás jako Brzy, jak je to Možné.

★ Ahoj, Vítejte Donghong Animace Garáž Kit Velkoobchod! Prosím, Sbírat Našem Obchodě. Pokud Tam Jsou Nové Modely, Které Budou Aktualizovány v Čase. Můžete Také Kontaktovat Náš Zákaznický Servis Wangwang.

★ Pokud se Vám Objednat a Zaplatit, než 5 Hodin, Bude Zboží Dodáno ve Stejný Den. Pokud Je Objednávka Doručena následující Den po 5 Hodin, Můžete Podpory Alipay Zajištěné Transakce. výše uvedená Cena Je Velmi Příznivá.

★ O Expresní Doručení: Pokud Existují Více než 2 Garáže Kit (Včetně 2), Můžete Kontaktovat Zákaznický Servis Změnit Nákladní dopravy; Pokud se rozhodnete Zaplatit Kurýrní Poplatek, Prosím, Kontaktujte Kurýrní Společnosti, Pokud Máte Nějaké Námitky k Kurýrní Poplatek, nebudeme Nést Expresní Poplatek

★ O Logistika: (Osvobození Prohlášení: To Je Normální, až Dorazí Do 1-2 Dnů v Logistickém Provincie a 3-4 Dní mimo Provincii. Logistika Skenování Informace Budou Zobrazeny v cca 23:00 P. M. na Stejný Den Dodávky. Prosím, nemají Nutkání, po tom Všem, Expresní Logistické Společnosti, Není Náš Vlastní, Prosím, Odpusť Mi! Prosím, Sledovat Logistické Zobrazení kdykoliv. Pokud Existuje nějaký Abnormalita, Prosím, Kontaktujte Zákaznický Servis Wangwang v Době, Tks!

★ Pokud Existuje Více Garáže Kit, Nebo na Silnici Je Daleko, Je Doporučeno, aby Polibek, Dřevěný Rám (1 Ks Dřevěný Rám Malý Sáček 10 Juanů, 1 Kus Velký Pytel 15 Juanů, aby se Zabránilo Zboží bylo Poškozené Nebo Ztracené během Přepravy.

★ Pokud Máte Nějaké Dotazy, Prosím, Kontaktujte Náš Zákaznický Servis, který si Přeje Příbuzných Podnikání Je na Vzestupu a Nakupování Je Radost!


  • Značka: TAKARA TOMY
  • Typ Položky: Loutky
Vdorodina 2020-12-23 item was broken 3/5
Buďte první a napište svůj názor!

Související produkty

Bestsellery