100-1000g 99% Čistý Dobrý spánek Král - Melatonin prášek pro Zlepšení spánku,Oddálení stárnutí ,prodloužit dobu hlubokého spánku

100-1000g 99% Čistý Dobrý spánek Král - Melatonin prášek pro Zlepšení spánku,Oddálení stárnutí ,prodloužit dobu hlubokého spánku

SKU: a10600

Nový produkt

520.89 Kč 468.71 Kč
Štítky: whitenicious, ženšen panax, melatonin prášek, kolagen, menstruační, ženšen osiva, melatonine 5 mg, mini atmega328, pyžama pro sex žena, čínské peníze strom.

Melatonin prášek

1. Oddálení stárnutí:

Volné radikály mohou vznikat při enzymatické a neenzymatické reakce v těle. Volné radikály jsou úzce spojeny se stárnutím. Produkce a eliminace volných radikálů v normální organismy jsou v dynamické rovnováze. Jakmile se tato rovnováha je rozbité, volných radikálů může dojít k poškození biologických makromolekul, jako jsou lipidy, proteiny a nukleových kyselin, což vede ke zničení buněčné struktury a stárnutí těla. Melatonin chrání buněčnou strukturu, zabraňuje poškození DNA a snižuje vodíku obsah tím, že likvidují volné radikály, antioxidační a inhibici lipidové peroxidace. Melatonin má zjevné antagonistické účinky na peroxidace indukované exogenní jedy, jako jsou paraquat a poškození tkání způsobené volnými radikály. Melatonin také snižuje hladinu LPO v mozku.

2. Zlepšení spánku:

To může zkrátit čas probuzení a usnutí před spaním, zlepšit kvalitu spánku, výrazně snížit počet probuzení během spánku, zkrátit období mělkého spánku, prodloužit dobu hlubokého spánku, a snížit práh probuzení ráno další den. Má silné funkce nastavení časového rozdílu. Používá se hlavně v bělení a hydratační kosmetiku, ale také často používá do přípravků na vlasy. To má mnoho fyziologických funkcí, jako je podpora spánku, regulaci jet lag, anti-stárnutí, regulaci imunity, anti-rakovina a tak dále. To má ochranný účinek na encefalitida virus infekce a snižuje úmrtnost po nakažení AIDS léčba a kardiovaskulární ochranu.


  • Typ: třpytky
  • Množství: 8888
  • Složka: melatonin prášek
  • NET WT: 50 g-1000g
  • Použití: Tělo
  • Číslo Modelu: TIS.

Související produkty

Bestsellery