9 Ks Mlýnek na Maso Čepele Mlýnek na Maso Talíř Kotouče z Nerezové Oceli Potravin Brusky Příslušenství pro Velikost 5 Stand Mixer a Maso Grin

9 Ks Mlýnek na Maso Čepele Mlýnek na Maso Talíř Kotouče z Nerezové Oceli Potravin Brusky Příslušenství pro Velikost 5 Stand Mixer a Maso Grin

SKU: a10462

Nový produkt

358.53 Kč 240.20 Kč
Štítky: komerční maso mixer, biolomix, mi mlýnek na maso, kov pásová pila, komerční elektrické mlýnky na maso, dětská výživa brusku, elektrický mlýnek na maso, philips setkat mlýnek, mlýnek na maso, šnekový mlýnek na maso nůž.

Kompatibilita: mlýnek na maso desky kotouče a brusky nožů jsou náhradní díly mlýnek na maso, kompatibilní se strojky na mletí masa s průměrem 55 mm, vhodné pro velikost 5 stand mixer a mlýnek na maso, můžete brousit maso, sýry, zelenina, ovoce, klobása, chléb a tak dále, prosím, zkontrolujte, zda velikost pečlivě před nákupem.

Kvalitní materiál: mlýnek na maso desky kotouče a brusky nožů jsou vyrobeny z nerezové oceli, odolné a vynikající v procesu, není snadné rez a zlomit, pohodlné připojení a odpojení, může poskytnout dlouhodobou službu.

Snadno se čistí: je doporučeno, aby umýt mlýnek na maso talíř a mlýnek na maso čepele ručně, pak budete muset vyčistit měkkým kartáčkem nebo hadříkem, poté opláchněte čistou vodou a osušte je, pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte použít.

Obsah balení: 4 kusy, mlýnek na maso čepele ve 2 různých tvarů, 5 kusů mlýnek na maso desky disky v 5 různých stylů, dostatečné množství, může uspokojit vaše každodenní použití, vám přinese dobrou pomocí zkušenosti.

Popis produktu:

Barva:Stříbrná

Materiál:402 nerezové oceli

Velikost brusné desky disky:

Průměr: přibl. 54 mm/ 2.12 palce

Centrální otvoru: přibl. 7 mm/ 0.28 palce

Velikost bruska nožů:

Diagonální délka: přibl. 48 mm/ 1.89 palce, 50 mm/ 1.97 palců

Centrální otvoru: přibl. 8 mm/ 0.31 palců

Obsah Balení:

5 x mlýnek na Maso desky disky

4 x mlýnek na Maso čepele

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.


  • Číslo Modelu: 9 Ks Mlýnek Na Maso Čepele
  • Značka: FGHGF
  • Výkon (W): 1w
  • Bydlení Materiál: Z Nerezové Oceli
  • Použití: Rodina
Vorsin90 2020-10-01 Good Scrub SEM ี Agha grill single wholesale long to bit 4/5
L Djaafar2001 2020-09-08 ножи отправили навалом. без индивидуальной упаковки. пришли с зазубринами. товар подходит и работает, а отношение к отправке плохое. 3/5
Buďte první a napište svůj názor!

Související produkty

Bestsellery