Vysoce kvalitní 135W sharpy 2R lampa projektoru 2R sharpy beam světlo pohybující se hlavu světlo reflektor 2R MSD Platinum R2 Lampa

Vysoce kvalitní 135W sharpy 2R lampa projektoru 2R sharpy beam světlo pohybující se hlavu světlo reflektor 2R MSD Platinum R2 Lampa

SKU: a10310

Nový produkt

354.77 Kč
Štítky: msd oblečení set, lampa msd, oxymetr vodotěsné, fialové fixy, 230 pohybu hlavy, neewer foto, 4k projektor, hlava pohybovat, partia pohybující se hlavu světlo, sharpi.

Výměna - ZA 2R 135W - Projektor

2R 135W

Kompatibilní projektor Modelle:

Kompatibilní PRO 2R sharpy beam světlo pohybující se hlavu světlo reflektor 2R MSD Platinum R2 Lampa

Typ Produktu Kompatibilní Lampa Projektoru Bez Bydlení

Číslo dílu 2R 135W

Stav 100% Zbrusu Nový Kompatibilní Modely PRO 2R sharpy beam světlo pohybující se hlavu světlo reflektor 2R MSD Platinum R2 Lampa Příkon 135 Wattů Doba Dodání do 24 hodin, Záruka 180 Dní Záruka Balení Standardní Balení S Malé Krabičce Pro Každý Kus

Máme dvě barevné kartony pro vás z čeho vybírat.Double krabička vyplněna měkkou pěnou, jako níže uvedené obrázky ukazují:

Můžete si vybrat způsob dopravy sami.Nejčastější způsob dopravy a jeho dodací doba je uvedena v následující tabulce:

1) Celní

Zajistit, že máte nízké cel, jsme obvykle prohlásit hodnotu jako "$10" na fakturu při dodání.Pokud máte nějaké požadavky, hodnoty, dejte nám vědět včas.

Kupující bude odpovědný za všechny cla/daně/v pořádku.

2) Záruka

Do 180 dní po ty lampy.

Pokud kontrolka nefunguje v záruční době, prosím zašlete nám nejprve, pak nový bude vám nabídnuta brzy poté, co jsme si zemřel.Kupující a prodávající by měl zaplatit náklady na dopravu sám.

Pokud kupující nechce platit za vysoké přepravní poplatek, že by měli udělat video, aby nám ukázal skutečnosti.Po našem obsluhovatele potvrzení, můžeme vám poslat nové.

3) Spor

My nepřijímáme sporu pomalé dodání, pokud se rozhodnete China Post nebo EMS, když místo pořadí.Pokud potřebujete rychlé dodání, tam jsou DHL/FEDEX/UPS/TNT.

4) Pro ruské zákazníky

A: DHL/FEDEX/UPS/TNT jsou k dispozici pro Rusko.

B: Přijímač plné jméno, je velmi potřebné pro dodávky, obsahuje tři části: křestní jméno + prostřední jméno + příjmení .

5) Do Brazílie zákazníky

Pokud si vyberete DHL/FEDEX/UPS/TNT:

A: Přijímač je CPF Ne.je velmi potřebné.

B: Tam je přísná kontrola z Brazílie celní, skutečnou hodnotu (stejné jako výše objednávky) se zobrazí na DHL/FEDEX/UPS/TNT je faktura, ne $ 10 na lampu, která byla zmíněna.


 • Příkon :
 • Značka: XIM
 • Kompatibilní s: 2R sharpy beam světlo pohybující se hlavu světlo reflektor 2R MSD Platinum R2 Lam
 • Napětí:
 • Číslo Modelu: 2R 135W
 • Číslo Dílu: 2R 135W
 • Typ: Náhradní lampa Projektoru s bydlením
 • Certifikace:
 • Životnost Lampy :
 • Záruka: 180 Dní
 • Aplikace:

Související produkty

Bestsellery