USB Pulzní Oxymetr Kontinuální Kroužek Kyslíku Monitor Spánkové Apnoe Alarm Bluetooth 4.0 Kyslíku v Krvi Spát Záznam Dat Anti-vrácení

USB Pulzní Oxymetr Kontinuální Kroužek Kyslíku Monitor Spánkové Apnoe Alarm Bluetooth 4.0 Kyslíku v Krvi Spát Záznam Dat Anti-vrácení

SKU: a101

Nový produkt

5 843.06 Kč 3 505.75 Kč
Štítky: muži vlhkoměr, maska spát, bluetooth dostávají, lékařské istrument, 5l kyslíku, wego srdeční frekvence monitoru, monitor pc, oximet, bluetooth dongl, relé omron.

Nebezpečí chrápání

Občasné lehké chrápání je naprosto normální. To není narušit kvalitu vašeho nebo vašeho partnera spát. Pouze tehdy, pokud jste těžký chrápající člověk, pak byste se měli starat. Nejvíce často, těžké chrápání je často spojena s poruchami spánku, jako je spánkové apnoe a řada souvisejících zdravotních problémů, jako jsou onemocnění srdce a deprese 1. Obstrukční spánková apnoe – To je velmi vážná porucha spánku, která způsobuje, že dýchání se opakovaně pozastavit a začít během spánku. I když existují různé typy spánkové apnoe, obstrukční spánková apnoe je častější. To nastane, když v krku svaly se uvolní během spánku a zablokovat dýchací cesty, což způsobuje chrápání. To také způsobuje dýchací zastavit dočasně během spánku. Pokud pravidelně cítí unavený během dne i přes dostatečný spánek, můžete mít spánkové apnoe. Dalším poznávacím příznakem je, když vaše chrápání je doprovázen lapal po dechu, nebo chrápání zvuk. Spánková apnoe může být osudné, protože vás zastaví dýchání během spánku. Nicméně, ošetření a operace jsou k dispozici udržet dýchací cesty otevřené, když budete spát, a vyhnout účinky spánkové apnoe. 2. Onemocnění srdce – Chrápání v důsledku spánkové apnoe je také někdy spojován s kardiovaskulárními poruchami, jako je ischemická choroba srdeční a vysoký krevní tlak, který zvyšuje riziko srdečního infarktu. Bylo pozorováno, že lidé s spánkové apnoe mají dvakrát větší pravděpodobnost, že trpí méně závažná onemocnění srdce a fatální srdeční infarkt. Riziko může být snížena tím, že léčba spánkové apnoe s léčbou zahrnující kontinuální pozitivní dýchacích cest tlak (CPAP).

Pozitivní komentáře zákazníků:

Bluetooth Spát Prstu Pulsní Oxymetr Prstu AlarmBlood Kyslíku Monitor Handheld PC Sleep zpráva Apnoe Monitor

1.Inteligentní Vibrace Vestavěný tichý spustil Vibrace s nastavitelnou intenzitou a prahem 2.V reálném čase a přes Noc nepřetržitě monitorování sledovat kyslíku saturtion a srdeční frekvence každý druhý 3.Zdarma APP Analýzy a trendy kyslíku saturtion a srdeční frekvence v týdnu/měsíc/rok. Vysoké rozlišení trend graf s 4 sekundy interval 4. Podrobná analýza a graf trendů své noční hladina kyslíku v krvi, srdeční frekvence a pohyb těla v APP odhaluje zdraví postřehy. 5.S O2Ring jste schopni vzít spánkové apnoe test doma. Jen exportovat nebo vytisknout přes noc oxymetrie zpráv z PC software, sdílet neomezený počet PDF/CSV zprávy na váš spánek studie doktor a získat klid.

Tichý, Vibrační Alarm. Nyní Lépe Spát.

Žádný strach, chcete-li ignorovat všechny hypoxické příhody nebo abnormální srdeční frekvence, vestavěný vibrátor tohoto pulzní oxymetr bude vibrovat a upozorní vás, když hladina kyslíku je nižší než vámi zadaný práh, nebo když vaše tepová frekvence je příliš vysoká nebo příliš nízká. Tiché vibrace, žádný zvukový signál alarmu, takže vy a váš partner lépe spát.

Pochopit Vaše Hypoxické Události Snadno

Vám řekne, jak dlouho vaše kyslíkem pod 90%, kolikrát O2 klesne více než 4% v průběhu celé noci. Zmenšení trend grafu vidět podrobnější info, i přesnou hodnotu, když se to stane.

Export Profesionální Zprávy ve formátu CSV

Export podrobné zprávy ve formátu CSV tvořit, sdílet s vaši lékaři pro další ananlysis. O2Ring™ je vždy vaše silné datové základny.

Vezměte Spánkové Apnoe Test Doma

Export nebo vytisknout přes noc oxymetrie zpráv z PC software, sdílet neomezený počet PDF/CSV zprávy na váš spánek studie doktor. Zprávy ve formátu CSV ukazuje přesný O2 a hodnoty srdečního tepu, přináší velkou pomocí pro domácí spánkové apnoe studie.

FAQ

Q1: je třeba spárovat Bluetooth? A: ne spárovat v nastavení systému vašeho telefonu. Ujistěte se, že Bluetooth je povoleno na vašem telefonu a baterie zařízení je ne ven. Q2: Proč musím povolit přístup k Umístění pro Android? A: S operačním systémem android telefonu, musíte povolit přístup k Poloze, aby se Bluetooth pracovat. Nechceme shromažďovat údaje o poloze. Q3: Pokud jste odmítl povolení, můžete zkusit následující kroky, aby umožnil přístup: A: 1)Restart telefonu; 2) Zapněte "umístění" na vašem telefonu; 3) nastavení Systému -> Aplikace-> ViHealth, povolit přístup k poloze. Q4:Proč se nemůžu připojit zařízení s App po aktualizaci systému iOS software? A:Pokud se nemůžete připojit vaše zařízení po aktualizaci iOS, prosím, zkuste následující kroky: 1) V nastavení systému vypněte a zapněte Bluetooth; 2) V Control Center, klepněte na ikonu Bluetooth opakovaně chcete-li znovu povolit Bluetooth. Zapněte zařízení, spusťte Aplikaci připojte jej. Q5: Jak synchronizovat data? A: sundat zařízení. Po odpočítávání, data bude připraven k synchronizaci. 1) Po odpočítávání, otevřete Aplikaci pro synchronizaci dat. 2)Nebo příště po zapnutí přístroje, otevřete Aplikaci pro synchronizaci. Pokud měření času je méně než 2 minuty, tam bude žádná data. Q6: Při nahrávání, musím otevřít Aplikaci? A: zařízení má vestavěný skladování, není nutné otevřít Aplikaci. Můžete otevřít aplikaci změnit některá nastavení zařízení. Q7: Jak mnoho relací dat mohou být uloženy? A: přístroje můžete uložit poslední 4 sessions, až 10 hodin pro každého. Q8: jaký prst se doporučuje? A: kroužek je elastický, vnitřní obvod rozsah je asi 2,4~3.4 palce.Palec a ukazováček jsou preferovány. Wellue O2Ring Bezplatná APLIKACE, PC Sestavy Monitory Srdeční Frekvence Prst Pulzní Oxymetr Q9: Obecná pravidla? A: 1)nepoužívejte prostřední prst. 2)Vyhněte se volné nošení. Q10: Může být použit během fitness? A: Obecně řečeno, ano. Nicméně, často pohyb může údaje k dispozici.Obvykle, hodnoty obnovit během několika sekund po zastavení pohybu. Otázka č. 11: Jak moc? A: Používejte zařízení na prst, bude to automaticky zapne. Pokud nemůžete power on, nabíjení zařízení jako první. Q12: Jak vypnout přístroj? A: Vezměte si zařízení z prstu, bude to automaticky vypne ve chvíli, pokud není připojen k Aplikaci. Q13: Pokud dojde k vybití baterie během používání, se data uloží? A: Ano. Q14: mohu změnit nastavení vibrací? A: Ano. Při připojení monitoru k telefonu, můžete zapnout/vypnout vibrace, změna intenzity nebo práh. Q15: Jak na správné zařízení? A: k telefonu Připojit zařízení hodiny bude sledovat váš telefon čas automaticky. Otázka č. 16: Lze obrazovku vždy on? A: Ano, můžete nastavit režim obrazovky v Aplikaci. Baterie vyčerpá trochu rychleji v Režimu Vždy Zapnuto.


 • Původ: Čína Pevniny
 • Typ Položky: Oximetro
 • Hmotnost: 0.53 oz / 15g
 • Funkce 01: Sleep Monitor
 • Materiál: ABS
 • Funkce: Úroveň kyslíku
 • Vlastnosti 02: Šok
 • Aplikace: Spánek Monitor Dechu
 • Tepová Frekvence Rozsah: 30 až 250 bpm
 • Hladina Kyslíku Rozmezí: 70%-99%
 • Číslo Modelu: O2Ring
 • Napájení režim: Vestavěná Baterie
 • Bezdrátové: Bluetooth 4.0 BLE
 • Využití Času: 10 hodin
Franko Rd 2021-02-07 I love the product 5/5
Poiuytrewq1992 2020-12-16 Great product works fine. 5/5
Buďte první a napište svůj názor!

Související produkty

Bestsellery